| Kód: | 518408000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 159 CZK |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 3148950098290 |
Papír Montval byl navržen malířem Gaspardem Maillolem na počátku 20. století, a na jeho žádost vyroben firmou Canson. Od té doby narůstal papír na kvalitě. Bez acidů, s dlouhou životností, ošetřen proti plísním, vyroben ze 100% celulózy, je tento akvarelový papír vrcholné kvality ideální pro studenty i profesionály. Jeho použití je velmi snadné a dobře se na něm provádějí opravy. Je dostupný ve variantách: za studena lisovaný nebo se strukturou "snow grain", a v široké škále forem (archy, variace bloků, atd.), aby splnil požadavky všech uživatelů. Je vhodný ke všem mokrým technikám, např. akvarelové, temperové a akrylové barvy.
Canson Montval lepený blok CP 300 g/m² je kvalitní akvarelový blok s papírem lisovaným za studena (Cold Pressed – CP), který je určen pro akvarelovou malbu i další mokré výtvarné techniky. Díky gramáži 300 g/m² nabízí vysokou odolnost vůči vodě, výbornou savost a možnost opakovaných oprav.
Blok je ideální pro:
Jemně zrnitý povrch dobře zachycuje pigment, umožňuje plynulé přechody barev a poskytuje dobrou kontrolu nad rozlivem vody. Papír navíc snáší opakované promáčení i jemné opravy pomocí štětce nebo houbičky.
Papír Montval byl navržen malířem Gaspard Maillol a vyrábí jej společnost Canson již od počátku 20. století. Díky své kvalitě, snadnému použití a výbornému poměru ceny a výkonu patří mezi nejoblíbenější akvarelové papíry na světě.
Vážení zákazníci,
již jsme zpátky z dovolené a těšíme se na Vaše objednávky.